Personel

Ad-SoyadGörevE-PostaTelefon
Prof.Dr. Doğan ATILGANBilgi Hizmetleri ve Yayınevi Koordinatörü
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı V.
atilgan@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 3007
312 223 57 61
Umut AKSOYSekreteruaksoy@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 3006
0 312 223 57 61
Güzin CAMBAZSekretergcambaz@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 3006
0 312 223 57 61
Gözde Nas NALBANTYayınevi Sekreterliğinalbant@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1624
Uz. Selim KARAAĞAÇTandoğan Yerleşkesi Öğrenme Merkezi Sorumlusukagac@science.ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1561
Tuna CANOnline Yayınevi ve Açık Erişim Sistemi Sorumlusutcan@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 3008
Aynur MORAL BAŞERVeri Tabanları ve E-Kaynaklar Sorumlusuamoral@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1558
Üstün Berk SEZGİNE-Kaynak Erişim ve Sosyal Medya Sorumlusubsezgin@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1563
Arzu Nur DEMİRELMali İşlerandemirel@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1560
E.Erdal AYDINWeb Sayfaları – Sunuculareeaydin@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1556
Vedat GÜLTEKİNMerkezi Kataloglama Birimivgultekin@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1625
Deniz KARAAĞAÇMerkezi Kataloglama Birimidakcan@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1625
Seda COŞKUNMerkezi Kataloglama Birimisbalta@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1625
Nurgül KILIÇ Merkezi Kataloglama Biriminkilic@health.ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1165 – 1622
error: Content is protected !!