Personel

Ad-SoyadGörevE-PostaTelefon
Prof.Dr. Doğan ATILGANBilgi Hizmetleri ve Yayınevi Koordinatörü
atilgan@ankara.edu.tr0 312 223 57 61
Tuna CANKütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı V.
Online Yayınevi ve Açık Erişim Sistemi Sorumlusu
tcan@ankara.edu.tr0 312 223 57 61
Umut AKSOYSekreteruaksoy@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 3006
0 312 223 57 61
Zöhre Ayten BAYİSSekreterzayten@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 3006
0 312 223 57 61
Güzin CAMBAZSekretergcambaz@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 3006
0 312 223 57 61
Gözde NAS NALBANTYayınevi Sekreterliğinalbant@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1624
Uz. Selim KARAAĞAÇTandoğan Yerleşkesi Öğrenme Merkezi Sorumlusukagac@science.ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1561
Özge SÖYLEMEZWeb Sayfaları – Sunucularosoylemez@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1556
E.Erdal AYDINWeb Sayfaları – Sunuculareeaydin@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1556
Aynur MORAL BAŞERVeri Tabanları ve E-Kaynaklar Sorumlusuamoral@ankara.edu.tr
Nurgül KILIÇVeri Tabanları ve E-Kaynaklar Sorumlusunkilic@health.ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1563
Ayşe TOPÇU DEMİRCİE-Kaynak Erişim ve Sosyal Medya Sorumlusutopcua@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1558
Vedat GÜLTEKİNMerkezi Kataloglama Birimivgultekin@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1625
Deniz KARAAĞAÇTandoğan Öğrenme Merkezidakcan@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1165
Arzu Nur DEMİRELMali İşlerandemirel@ankara.edu.tr0 312 212 67 20 / 1560
error: Content is protected !!